DipForCar

Autolakovna D4C DipForCar byla založena v roce 2013 jako podspolečnost AutoServisu KVAŠ. Zabývá se především dipováním vozidel ( nanášením tekuté gumy na vozidlo ), ale také lepením autofólií a tónováním autoskel.

Auto DIP tekutá guma

Gumový nátěr do interiéru i exteriéru – tekutá guma, která schne na vzduchu, nanáší se stříkáním. Vytváří izolační, ochrannou vrstvu, která je dokonale vhodná i na tlumení, těsnění i jako protiskluzová zábrana. Je odolná vůči vlivům počasí, je odolná vůči tření, kyselinám, louhu, vlhkosti, je odolná vůči soli a izoluje i elektricky. Plasti Dip je vhodný na kov, na sklo, dřevo, kámen, gumu, provaz, na uhlík i na materiály ze sklolaminátu (GFK). Je ideální na motorová vozidla, plavidla, na domácí potřebu, pro kutily i do zahrady. Plasti Dip svou 300-400%-ní pružnost zachovává v rozmezí -34 C + 93 C. Po vyschnutí bez pachu.

Auto fólie

Autofolie, které používáme, jsou vyrobené špičkovou technologií a montáž autofolie je možná na všechny druhy vozidel. Nabízíme autofolie na změnu barvy vozu, které navíc slouží jako ochrana proti poškrábání a jiným vlivům počasí – slunečnímu světlu, větru, dešti. V případě potřeby jsme ochotni folie na auto aplikovat nebo odstranit i v mimopracovní době.

Tónování autoskel

Profesionální tónování autoskel bez jakékoliv demontáže. Máme mnoholetou praxi s tónováním autoskel, prováděnou s maximální pečlivostí.

K námi nainstalované autofolii obdržíte atest.

Více webu DipForCar.cz

Partneři: Elit